תיק עבודות

cerbro

לוגואים ומיתוג

moving

איור, עיצוב ועימוד ספרים

פרסומים ועיצובים

laser

משחקים בלייזר

ux

UX/UI

View More

בין לקוחותי

עימוד, איור ועיצוב ספרים

החוויה בעיצוב ספרים עבורי היא חוויה שונה מרוב העיצובים, המפגש האינטימי עם הספר, עם היצירה האישית של סופר.ת מזמן שיחות מרתקות ולמידה שחוצה את העיצוב. 

בתהליך העיצוב ניפגש, אקרא את הספר, נדבר על המוטיבים החבויים בתוכו שהיוצר.ת היו רוצים לשים בקדמת הבמה – הכריכה. נבין מהי השפה הכללית של הספר ונצא ליצירה משותפת. הכוללת מספר סקיצות, איורים אישיים, ועימוד. 

דוגמאות לעיצובים:

נקודות ציון - ד"ר צבי לירז

לספרו של הד"ר צבי לירז "נקודות ציון" הגעתי מתוך עניין אישי, צבי שלח לי עותק של הספר באופן גולמי, ללא כוונה להוציא אותו לאור או לפרסם, בעיקר כמחשבות פניומיות לאנשי ונשות חינוך, מיד כשסיימתי לקרוא אותו שלחתי לצבי הודעה והודעתי לו שהספר חייב לצאת לאור והוא חייב להיראות טוב! יצאנו למסע של מספר חודשים של טיוטות, כתיבה קדחתנית והמון שעות עיצוב עד לתוצר המוגמר – הספר "נקודות ציון"

הספר מובא כאן במלואו וניתן לרכוש עותקים "חיים" אצל ד"ר צבי לירז. 

ניתן לדפדף בספר ולהתרשם:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Moving Forward - Jacki Edri

ספרה של ג'קי אדרי הוא אחד הספרים החשובים שיצא לי לקרוא, הוא עוסק בסיפור חייה המטלטל ומעורר השאראה, נוגע בניתוח מוח עד המפגש היומיומי עם האוטיזם של בנה. 

ג'קי ביקשה ממני לאייר את עטיפת הספר ובחיל ורעדה ניגשנו למלאכה, מהר מאוד גילינו כמה השפה שלנו משותפת וכבר בסקיצה הראשונה היה לי ברור שיהיו אם ובן המרכיבים פאזל ביחד, אוספים את סיפור חייהם. מאוחר יותר לאחר יציאת הספר האיור עורר דיון ער בעולם האוטיזם סביב הדימויים, ניתן לקרוא על כך בבלוג של ג'קי. 

בעבודה זו איירתי ועיצבתי את כריכת הספר ובנוסף בניתי את עמוד הנחיתה והבלוג של ג'קי.

מסע מוסיקלי לאיסלנד - ארץ הקרח והאש

חוברת מסע קטנה ונחמדה שעיצבתי עבור גיל פז, מדריך מסעות יוצאי דופן לאיסלנד. בחוברת זו המאגדת כתבות רבות וחומרי רקע על איסלנד עיצבתי את העטיפה הקדמית והאחורית ועימדתי את החוברת. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

דוגמאות לאתרים מגוונים, בשפות שונות.

אתר לחברת הסטארט-אפ Responcity, מיתוג כללי לחברה כולל לוגו, ערכת צבעים ומראה כללי. האתר נבנה ב7 שפות (עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית, גרמנית וספרדית).

אתר לחברת Uniper, חברה המייצר תכנים לגיל השלישי בפלטפורמה דיגיטלית, בניית אתר דו לשוני (אנגלית ועברית) על בסיס עיצוב חיצוני. 

דף נחיתה ובלוג באנגלית לסופרת ג'קי אדרי, האתר נבנה במקביל לעיצוב ואיור ספרה הראשון, הבלוג מאפשר לסופרת לפרסם פוסטים ולשתף אותם.